Главная » Статьи » Производсво хмеля

Нарада «Сучасний стан і перспективи розвитку хмелярства України»
Нарада «Сучасний стан і перспективи розвитку хмелярства України»

18 лютого 2009 року в Інституті сільського господарства «Полісся» УААН м. Житомир  за участю заступника Міністра аграрної політики України Мельника С.І.  відбулася нарада «Сучасний стан  і перспективи розвитку хмелярства України».

 На нараду  були запрошені представники Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук, Української державної помологічно  – ампелографічної інспекції, Асоціації хмелярів України, Державної служби з охорони прав на сорти рослин,  ЗАТ «Укрпиво», керівників хмелепідприємств.

         

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ


 

Пивоварна промисловість України  сьогодні потребує  майже 6 тис. тонн хмелепродукції.

         Починаючи з 1999 року, або вже майже 10 років, пивзаводи України по суті фінансують галузь хмелярства з надією забезпечення їх потреби  якісною вітчизняною хмелесировиною.

         У вирощуванні хмелю в 1990-2008 роках спад виробництва розпочався з 1995 року. Після прийняття в 1999 році Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» почалося збільшення валове виробництво за рахунок врожайності.       Так, в 2008 році, за попередніми даними областей, з продуктивної площі  зібрано 893 тонн хмелю, або на 167 тонни більше проти  2007 року. По виробництву  спостерігається деякий ріст, проте    площі    продуктивних  хмільників  збільшуються  дуже  повільно.      В порівнянні з попереднім 2007 роком  площі насаджень зменшились на 77,4 гектарів.

        Нарощуються темпи  по збільшенню площ насаджень  хмелю та валових зборів хмелю в ТОВ ”Сатурн” Романівського району, СТОВ "Спілка хмелярів і пивоварів" Чуднівського району, ТОВ ВО "Агропромсервіс” Житомирського району, ПАФ "Дружба” Черняхівського району, СФГ "Мирне " Олевського району Житомирської області.  

За рахунок більш відповідальної роботи керівників і спеціалістів хмелярських господарств на місцях,  впровадження нових високопродуктивних сортів хмелю та покращення агротехнологічних прийомів вирощування збільшилася урожайність і валове виробництво хмелю.

Добрі результати в 2008 році мають в ДГ ”Пасічна” Хмельницької області, де з площі 24 га продуктивних хмільників  отримано 63 тонни високоякісного хмелю, врожайність 26 ц/га, директор Таєнчук Віталій Павлович.  По 15 і більше ц/га хмелю отримали в ПОСП ”Олекс”, СТОВ ”Світанок”, СТОВ ”Саджанець " Олевського району, СТОВ ”Полісся”  Червоноармійського району.   По 12 - 15 ц/га отримали  в НВП "Захід- хміль”, ПАФ ”Галицька”, ПАФ ”Щедрий урожай" Бродівського району,  а район в цілому отримав з площі 100 га продуктивних хмільників  по 12,7 ц/га.  

Урожайність в цілому зростає, але в 2008 році окремі  господарства отримують низькі показники   до 5,0 ц/га сухих шишок хмелю.

            Позитивом в хмелярстві є зростання з року в рік закладання            молодих насаджень хмелю конкурентоспроможними, високопродуктивними сортами. В 2008 році закладено 214 га молодих хмільників.

Ситуація в розсадницьких господарствах в 2007 році склалася дещо кращою ніж у попередньому. У 2008 році садивного матеріалу хмелю  вироблено 1300 тис. штук саджанців, що майже на 700 тис. штук більше ніж у 2007  році.  

За статистичними даними повна собівартість вирощеної хмелепродукції зростає.

Источник: http://www.minagro.gov.ua/page/?7648

Категория: Производсво хмеля | Добавил: humulus (09.04.2009)
Просмотров: 2780 | Комментарии: 2 | Теги: Нарада, перспективи розвитку хмелярства, України, Сучасний стан | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 2

avatar
2
Дорогой сэр,

Добрый день!
Прежде всего, мы бы оценили на что Вы нашли время прочитать это письмо. Мы (ElimNatural) является производителем HOPS Экстракт & HOPS окатышей в Китай, мы хотели бы предложить нашу продукцию для Вашего первоначального ведения.

1. Хмель экстракт с 30% ~ 50% альфа-кислоте

2. Горький хмель гранулы с альфа-кислотой выше 6,5%, бета-кислот выше 3,5%

3. Арома гранулы хмеля с альфа-кислотой 2,0% ~ 4,0%, бета-кислота 2,0% ~ 4,0%.

4. Высокие Альфа-кислотных горький хмель окатыши с альфа-кислотой выше 12%, бета-кислотных выше 3,0%

5. Изомеризованных экстракт хмеля Альфа кислота 30% ~ 50%

6. хмель нефть ...

Мы уверены, до поставки продукции по самым конкурентоспособным ценам и надежное качество.

Спасибо за ваше внимание и ждем Вашего ответа в кратчайшие сроки.
С уважением,

Wang Carol
Sales Manager

ElimNatural(HK)Co., Ltd.

Tel:+86-574-27830590
Fax:+86-574-27830589
www.elimnatural.com
manager@elimnatural.com
avatar
1
Яка там нарада. Послухали заступника міністра, пообідали та розїхалися. от і вся нарада.
Хто з ким радився? Все як завжди
avatar