Главная » Звернення до керівництва держави
2013 » Февраль » 13 » 23:31
Звернення до керівництва держави

10 лютого 2013 року

ДЕ ВОНА, ТА ПІДТРИМКА ? КОГО ВОНА "ГОДУЄ"?

Державна підтримка галузі хмелярства - крок, який відкрив нові можливості для збереження унікальної, колись могутньої, галузі українського сільськогогосподарського виробництва - хмелярства. Це рішення, спрямоване на досягнення європейських стандартів в усіх сферах життя країни, зокрема сільського населення Поліських районів, відповідало національним інтересам України. На жаль ця підтримка лише задекларована. Ніякої підтримки хмелярі не одержують! Одержують підтримку чиновники і очільники Асоціації хмелярів України.

Державна підтримка галузі – це план, насамперед, важливих перетворень всередині держави, зокрема в галузі хмелярства України. Цей крок повинен був охопити політичні та економічні питання, питання ефективності використання бюджетних ресурсів, а також правові питання аграрних перетворень в Україні.

При цьому, всі ми свідомі того, що таке рішення є важливим кроком до входження Українських виробників хмелю в європейський цивілізаційний простір.

Нині зарубіжні виробники хмелю захопили ринок України, тим самим лишили можливості до подальшого існування та розвитку Українське хмелярство. Пивоварні компанії: Sun Inbev. (Десна -Чернігів, Рогань-Харків, Янтар – Миколаїв) Вaltic Beverages Holding. (Славутич –Запоріжжя, Арсенал-Київ, Львівська пивоварня). SABMiller. (Донецький пивовариний завод) - виробляють більше 70% пива в Україні . Однак, на протязі останніх років не купили в Україні жодного кілограма хмелю.

Представники неурядових організацій, виробничників та науковців України висловлюють свою занепокоеність щодо подальшої долі Українського хмелярства .

Ми звертаемося до Прем’єр-міністра і Голови Верховної Ради УкраЇни та засвідчуюємо готовність до поглиблення співпраці з органами законодавчої та виконавчої влади з тим, аби посилити політику захисту вітчизняних виробників хмелю від свавілля чиновників Мінагрополітики та Асоціації хмелярів України , ми готові реалізувати програму реформ, передбачену державою, з метою підготовки до вступу в ЕС .

Нарешті, ми звертаємося до Президента України Віктора Януковича та просимо виявити послідовність та підтримати українських виробників хмелю. Ми сподіваємось, що опозиція і її лідери також приєднаються до заходів захисту вітчизняного унікального виробництва та шляхів реалізації національних інтересів України.


Колектив НВП Захід-хміль.

Категория: Новости | Дата: 13.02.2013 | Просмотров: 4703 | Добавил: westhop | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar