Главная » Науково - виробниче об'єднання хмелярів України
2010 » Май » 21 » 19:02
Науково - виробниче об'єднання хмелярів України
Науково - виробниче об'єднання хмелярів України
Відкритий лист-18 травня 2010 року

Кабінет Міністрів України,
01008, Київ, вул. Грушевського, 12/2

Про загрозу знищення в Україні галузі хмелярства. .


В Україні склалася критична ситуація в галузі хмелярства. Більшість підприємств галузі не в змозі приступити до комплексу весняно - польових робіт. Під загрозою зриву Державна программа розвитку хмелярства. Хмелярські господарства змушені звільняти працівників , що в свою чергу викликало соціальну напругу в Поліських регіонах , де вирощування хмелю є основним видом господарської діяльності та зайнятості населення. Така ситуація викликана наступними причинами.
З початку року , Мінагрополітики України, ігнорується виконання Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства", яким передбачено державну підтримку хмелярів, та не виконується Постанова Кабінету Міністрів від 15 липня 2005 р. N 587 якою затверджено "Порядок справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства". У 2010 році хмелярські господарства не одержали жодної копійки з коштів зібраних на підтримку хмелярства і передбачених в Державному бюджеті України.
Хмелярським господарствам Львівської, Рівненської, Хмельницької областей не виплачені бюджетні фінансові зобов'язань за 2009 рік.
В Україну завозиться хміль іноземних виробників, а хміль вітчизняних господарств неможливо раалізувати на внутрішньому ринку України ! На складах підприємств знаходиться виробленої і не реалізованої якісної продукції більше ніж на 100 млн.грн. Господарства залишились без обігових коштів, невиплачена заробітна плата працівників, немає можливості придбати ресурси для подальшої господарської діяльності.
Просимо Вас в найкоротший термін відновити дію чинного законодавства України, зобовязати Мінагрополітики виплатити кошти передбачені на розвиток хмелярства та не допустити знищення галузі .

Прошу провести службове розслідування , та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 976 від 5 листопада 2008 року призначити громадську експертизу з вивченням обставим вище викладених дій. Відповідно до п.4.2 Постанови, до складу членів робочої групи прошу залучити спеціалістів нашого об'єднання.

З повагою
генеральний директор Іван Доскоч

Категория: Новости рынка | Дата: 21.05.2010 | Просмотров: 1321 | Добавил: | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar