Главная » Праздник Пива !
2009 » Август » 30 » 00:05
Праздник Пива !
Праздник Пива(5-6 сентября)
Выставка "Индустрия пива и безалкогольных напитков" (2-6 сентября)
КИЕВ, пр. Академика Глушкова 1, Экспоцентр Украины (ВДНХ)

Категория: Новости рынка | Дата: 30.08.2009 | Просмотров: 887 | Добавил: | Теги: пиво | Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 6
avatar
6
А де вы тих професіоналів до хмелю , та ще й у Києві бачили? Намагалися люди щось втнути та зась! Ото поки діди в Асоціації сидітимуть та і хмелярство в Україні буде дідівське, а згодом загнеться.
Тоді знову хтось збиратиме залишки хмелярів, як було у 2004, та розжене всю цю
братію пенсіонерів і чиновників від хмелю. Шкода втраченого часу. sad
avatar
5
На праздник расчитывали не только пивовары но и хмелеводы.
К сожалению ничего нового и интересного хмелеводы не увидели и не услышали.
Такие мероприятия нужно готовить планово за год в перед и более професионально.
Украинский хмель имеет мощный потенциал на развитие, и его нужно правильно и еще раз подчеркнем ПРОФЕСИОНАЛЬНО интегрировать на рынок!
avatar
3
цікаво , хто ініціатор цього заходу? і яка мета?
avatar
4
Історична довідка-2008 рік:В Експоцентрі України відбулась прес-конференція з нагоди проведення 15-тої міжнародної спеціалізованої виставки сучасного обладнання, технологій, матеріалів і готової продукції «Індустрія пива та безалкогольних напоїв – 2008» та традиційного Всеукраїнського cвята пива 2008.
У прес-конференції взяли участь голова наглядової Ради ЗАТ “Укрпиво” Петро Перетятько, генеральний директор ЗАТ “Укрпиво” Галина Коренькова , директор з корпоративних зв`язків ВАТ “Сан ІнБев Україна” Володимир Косенков, в.о. генерального директора ЗАТ “Оболонь” Сергій Блощаневич, фінансовий директор ВАТ “ПБК “Славутич” Олександр Говядін, генеральний директор ЗАТ “Сармат” Ігор Тихонов, директор ВАТ “Рівень” Мар`ян Года, керівник відділення зберігання і переробки с/г сировини та якості харчової продукції з української академії аграрних наук Микола Сичевський, директор СП “Агроінком” Вольдемар Завадський.
Генеральний директор ЗАТ "Укрпиво" Галина Коренькова повідомила журналістів, що за підсумками 2008 року зростання об'ємів виробництва в пивоварній промисловості України може сповільнитися до 6-5%. Ця тенденція обумовлена зростанням інфляції та подорожчанням сировини. В цілому пивоварна галузь в Україні розвивається динамічно, про що свідчить 15-20-відсоткове зростання об'ємів виробництва за останніх 5 років. Завдяки високій конкуренції, якості та оригінальній рекламі українське пиво залишається знаним та відомим не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Саме український ринок пива вважається найперспективнішим в світі.
avatar
1
журналісти від сайта будуть на виставці?
avatar
2
Нас не запрошували.
Якщо по власній ініціативі.
avatar